malatya dask

Malatya Dask

Malatya dask Sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz dask sigortası, konutların bir zorunluluk dahilinde yaptırması gerekmektedir. Tam açılımını söyleyecek olursak Zorunlu doğal afet sigortası.

Dask poliçesi zorunluluktan ziyade bugun için tüm konut sahiplerinin artık yaptırması elzem bir poliçe.  Bunun nedeni; sahip olduğunuz konutun herhangi bir deprem doğal afet durumunda maddi ve manevi size verebileceği zararlar diyebiliriz kısaca.

Bu gibi zararların maddi yükünü, en az seviyelere kadar indirgemeye yarayan zorunlu deprem / dask sigortası işlemi; kanunlara göre de her yıl yenilenmesi gereken bir işlemdir. Şuan için zorunlu doğalafet sigortası / dask poliçesi olmayan vatandaşlar konut satışı / alımı, elektrik, su ve doğalgaz gibi hizmetlerden de yararlanamamaktadır.

Sıddık Taş Sigorta olarak, Malatya zorunlu doğal afet / dask sigortası işleminin ne kadar önem arz ettiğini biliyor ve aynı önemi, müşterilerimize gösteriyoruz.

Malatya Zorunlu Doğal afet / dask Sigortası Hizmetleri Neleri Kapsar?

 Malatya dask sigortası hizmetlerinde başarıyla yol olan Sıddık Taş Sigorta, yaşanacak herhangi bir olayda ortaya çıkan maddi zorluklara yönelik en iyi anlaşmaları gerçekleştirmektedir.

Tahmin edersiniz ki yaşanılan olayın afetin getirdiği manevi yükler, maddi zararın önüne geçebilmekte ve bu gibi durumları düşünebilmek, konut sahiplerinin uğraşmaması gereken şeylerdir.

Biz de Sıddık Taş Sigorta olarak, bu durumun arkasında büyük bir destekçi oluyoruz ve sağladığımız özverili çalışmalar ile manevi yükünüze de dokunuşlar da bulunuyoruz. Malatya zorunlu doğal afet / dask sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz zorunlu doğal afet / dask sigortası işlemi;

Yaşayacağınız doğal afette konutunuzda oluşacak maddi zararları karşılar.

 Neden Zorunlu doğal afet / dask  Sigortası Yaptırmalıyım?

Özellikle şehrimiz malatya göz olunacak olursak deprem / doğal afet konusunda artık oldukça riskli bir bölgede olduğumuz bir sır değil. En basitinden 2020 yılında ilimiz yaklaşık olurak 4 üzeri 8 deprem yaşamıştır. Bu durumdan kaynaklanan özellikle ilimizde ve çevre illerde yüzlerce hasar almış konutlar mevcuttur.

Olayın maddi taraflarından ziyade evsiz kalan mağdur olan binlerce vatandaşımız cabası. Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde özellikle malatya zorunlu doğal afetler / dask sigortası sahibi olmak çok önemli. Zira bir anda eviniz elinizden kayıp gidebilir. Böyle bir durumda dask poliçeniz hemen yanınızda olacak ve yaşamış olduğunuz tüm maddi sıkıntıları en olabildiğince giderecektir.

Öbür yandan yine daha önce değindiğimiz gibi herhangi bir yasal resmi işleminiz olduğunda konut ile ilgili şayet Malatya zorunlu doğal afet / dask sigortanız yok ise bu resmi işlemleri yapamayacaksınız. Bu resmi işlemleri tekrar belirtecek olursak ev alım satımı, elektrik, su ve doğalgaz aboneliği.