malatya işyeri sigortası

Malatya işyeri Sigortası

Malatya işyeri Sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz işyeri sigortası, işyerlerinizin herhangi bir zorunluluk olmadan fakat günün şartları gereği neredeyse kişisel bir gerekliliği olan bir sigortadır.

Bunun nedenlerini belirtecek olursak; sahip olduğunuz işyerinde yaşayabileceğiniz herhangi bir kaza / olay; size veya komşularınıza maddi ve manevi zarar verebilir. Bu gibi zararların maddi yükünü, en az seviyelere kadar indirgemeye yarayan işyeri sigortası işlemi;  her yıl yenilenmesi gereken bir poliçedir.

Malatya işyeri sigortası ile işyerinizi komple bir korumaya aldığınız gibi işyerinizde yer alan emtiaları dekorasyonu ve hatta üçüncü şahıs emtiasını dahil koruma altına alabilirsiniz.

Sıddık Taş Sigorta olarak, Malatya işyeri sigortası işleminin ne kadar önem arz ettiğini biliyor ve aynı önemi, müşterilerimize gösteriyoruz.

Malatya işyeri Sigortası Hizmetleri Neleri Kapsar?

Malatya işyeri sigortası hizmetlerinde başarıyla yol olan Sıddık Taş Sigorta, yaşanacak herhangi bir kazada çıkan maddi zorluklara yönelik en iyi anlaşmaları gerçekleştirmektedir.

Tahmin edersiniz ki yaşanılan hadisenin kazanın getirdiği manevi yükler, maddi zararın önüne geçebilmekte ve bu gibi durumları düşünebilmek, konut sahiplerinin uğraşmaması gereken şeylerdir. Biz de Sıddık Taş Sigorta olarak, bu durumun arkasında büyük bir destekçi oluyoruz ve sağladığımız özverili çalışmalar ile manevi yükünüze de dokunuşlar da bulunuyoruz.

Malatya işyeri sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz işyeri sigortası işlemi;

 • Yaşayacağınız işyeri kazasında, yaşanan bedeni zararları,
 • Yaşayacağınız işyeri kazasında, oluşabilecek maddi zararları
 • Yaşanabilecek kazalarda işyerinizin tam değerini,
 • İşyerinizdeki emtianın değerini,
 • Şahıslara ait emtiaların değerini,
 • Dekorasyon değerini,
 • Makinalarınızın elektronik cihazlarınızın değerini,
 • İzalasyon eksikliğine karşı,
 • Yangına karşı,
 • Depreme karşı,
 • Sel su, dahili su patlamasına karşı,
 • Fırtına, dumana karşı,
 • Komşularınızdan size ve sizden komşularınıza gelebilecek zararlara karşı,
 • Grev lokavt terör hareketlerine karşı,
 • Cam kırılmasına karşı,
 • Hırsızlığa karşı,
 • İşyerinizde olabilecek iş kazalarına karşı,
 • İşyerinizde müşterilerinizin başına gelebilecek kazalara karşı teminat altına alır

 

 Neden işyeri Sigortası Yaptırmalıyım?

Her şeyden önce şu konuya bir açıklık getirmeliyiz bence işyeriniz olmasa ne olur ? veya sorumuzu değiştirelim işyerinizi baştan yapacak kadar tadilata girmek zorunda olsanız ne olur ? Yaşadığımız hayat, artık ne yazık ki an ve an değişen olumlu / olumsuz bir çok hadiselerle dolu ve bu durum bizi her an beklemediğimiz bir sürpriz ile karşılaşmamıza sebeb.

Bu durumlar, hiç beklenmedik anda çıkacak bir yangın, belki bir hırsızlık yada yoldan kim olduğu belli olmadan gelen bir taş parçası olabilir.  Hal böyleyken ve yaşanacak kazaların önüne geçemiyorken, yapılacak olan işyeri sigorta poliçesi, sizin kazadan önce değil ama kazadan sonraki destekçiniz oluyor. Bir işyeri sigortanızın olmadığını farz edelim; bu durum, belki de binlerce lira sizi zarara sokacak.

Hem de hiç durum ve imkanınız olmadığı halde böyle bir zorluğun içerisine düşmüş olacaksınız. Ya da tam tersini düşünelim elinizde bir işyeri sigortası var ve başınıza gelebilecek herhangi bir olaya karşı her zaman yanınızda, işyeriniz su bastığında anında gelen ve işyerinizin hasarlı yerlerini ilk günkü gibi tamir eden onaran bol teminatlı bir sigorta.

Ya da işyeri sigortası yaptırmamak, yaşayacağınız kazalarındaki maddi meblağı, tek başınıza yüklenmenize sebebiyet verecektir. Bu gibi kaza durumlarının ne zaman yaşanacağını ve ne boyutta olduğunu öngöremediğiniz için, herhangi bir kazayı maddi olarak yüklenmek, işyeri sigortası kapsamında ödenen para miktarından çok daha fazlası olabilir.

 

Malatya işyeri Sigortasında Neden Sıddık Taş Sigorta?

Malatya işyeri Sigortası hizmetlerinde adını duyuran Sıddık Taş Sigorta, sağladığı sigorta maddeleri ile, müşterilerinin hem ceplerini hem de canlarını düşünüyor. Olası kazalardaki maddi boyutlarının önüne geçebilmek ve işyeri sigortası kapsamında hizmet alacağınız firmanın karşılığını iyi bir şekilde verebilmesi için, bugüne kadar müthiş bir çaba göstermektedir.

Firmamız kapsamında sağladığımız maddeler ile tüm müşterilerimize bugüne kadar keyifli anlaşmalar imzaladık ve sağladığımız tüm maddeleri yerine getirdik. Siz de böylesine profesyonel bir işyeri sigortası sahibi olmak istiyorsanız, tarafımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.