malatya kasko

Malatya Kasko

Malatya Kasko Sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz Kasko sigortası, araçların bir yasal mecburiyeti olmasa da artık araç sahiplerinin yükselen araç değerleri başta olması sebebi ile kişisel bir gerekliliği oldu.

Bunun nedeni; sahip olduğunuz araç ile geçireceğiniz herhangi bir kaza; size veya karşı tarafa maddi ve manevi zarar verebilir. Bu gibi zararların maddi yükünü, neredeyse sıfırlamaya yarayan kasko sigortası işlemi her yıl yenilenmesi gereken bir işlemdir

Sıddık Taş Sigorta olarak, Malatya kasko sigortası işleminin ne kadar önem arz ettiğini biliyor ve aynı önemi, müşterilerimize gösteriyoruz.

Malatya Kasko Sigortası Hizmetleri Neleri Kapsar?

Malatya kasko sigortası hizmetlerinde başarıyla yol olan Sıddık Taş Sigorta, yaşanacak herhangi bir kazada çıkan maddi zorluklara yönelik en iyi anlaşmaları gerçekleştirmektedir.

Tahmin edersiniz ki yaşanılan kazanın getirdiği manevi yükler, maddi zararın önüne geçebilmekte ve bu gibi durumları düşünebilmek, kaza sahiplerinin uğraşmaması gereken şeylerdir.

Biz de Sıddık Taş Sigorta olarak, bu durumun arkasında büyük bir destekçi oluyoruz ve sağladığımız özverili çalışmalar ile manevi yükünüze de dokunuşlar da bulunuyoruz. Malatya kasko sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz kasko sigortası poliçesinin teminatları;

 • Yaşayacağınız trafik kazasında, yaşanan bedeni zararları,
 • Yaşayacağınız trafik kazasında, oluşabilecek maddi zararları ve
 • Yaşayacağınız trafik kazasında, araçlarda oluşan hasarları içermektedir.
 • İhtiyari Mali Mesuliyet kısaca karşıya verdiğiniz hasarlar
 • Aracınızın pert olması durumunda güncel piyasa değeri
 • Anahtar kaybı teminatı
 • Mini onarım,
 • Hırsızlık,
 • Yangın,
 • Grev Lokavt Terör hareketleri,
 • Ekstra aksesuarlarınızın kazalarda karşılanması
 • Hırsızlık
 • Kaza durumunda yedek araç hizmeti

Kasko sigortaları ne zaman kapsam dışına çıkar diye soracak olursak, kasko sigortaları sadece iki durumda size ödeme yapmaz, durum 1 ; alkollü araç kullanımı durum 2 ehliyetsiz araç kullanımı. Bu iki durum dışında kaskonuz size her kazada yardımcı olacaktır. İşte burada zaten devreye de biz yani Sıddık Taş Sigorta girecektir.

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Yaşadığımız hayat, iş kaygısı, şehir hayatı ve daha birçok etken, her insanın stresli bir hale bürünmesine sebep olabiliyor. Bu durumlar, bir de araba kullanıcısı isek, olası kazalarda büyük bir rol oynuyor.

Hal böyleyken ve yaşanacak kazaların önüne geçemiyorken, yapılacak olan kasko sigorta poliçesi, sizin kazadan önce değil ama kazadan sonraki destekçiniz oluyor. Bir kasko sigortanızın olmadığını farz edelim; yaşadığınız bir kaza da şayet suçlu olan taraf siz iseniz ortaya çıkacak birçok can sıkıcı konularla karşı karşıya bırakacaktır.

Ya da kasko sigortası yaptırmamak, yaşayacağınız trafik kazalarındaki suçlu siz iseniz maddi meblağı, kendi aracınız için tek başınıza yüklenmenize sebebiyet verecektir.

Bu gibi kaza durumlarının ne zaman yaşanacağını ve ne boyutta olduğunu öngöremediğiniz için, herhangi bir kazayı maddi olarak yüklenmek, trafik sigortası kapsamında ödenen para miktarından daha fazla olabilir.

Yani böyle bir durumda trafik sigortanız güncel olarak 41000 Tl öderken siz karşıya 70000 liralık verdiğiniz hasarın üstünü ödemek durumunda kalacaksınız. Hem de kendi aracınızın hasarını da kendiniz ödeyerek.

Malatya kasko Sigortasında Neden Sıddık Taş Sigorta?

Malatya kasko Sigortası hizmetlerinde adını duyuran Sıddık Taş Sigorta, sağladığı sigorta maddeleri ile, müşterilerinin hem ceplerini hem de canlarını düşünüyor.

Olası kazalardaki maddi boyutlarının önüne geçebilmek ve kasko sigortası kapsamında hizmet alacağınız firmanın karşılığını iyi bir şekilde verebilmesi için, bugüne kadar müthiş bir çaba göstermektedir.

Firmamız kapsamında sağladığımız maddeler ile tüm müşterilerimize bugüne kadar keyifli anlaşmalar imzaladık ve sağladığımız tüm maddeleri yerine getirdik. Siz de böylesine profesyonel bir kasko sigortası poliçe sahibi olmak istiyorsanız, tarafımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.