malatya konut sigortası

Malatya Konut Sigortası

Malatya konut Sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz konut sigortası, konutlarınızın herhangi bir zorunluluk olmadan fakat günün şartları gereği neredeyse kişisel bir gerekliliği olan bir sigortadır.

Bunun nedenlerini belirtecek olursak; sahip olduğunuz konutta yaşayabileceğiniz herhangi bir kaza / olay; size veya komşularınıza maddi ve manevi zarar verebilir.

Bu gibi zararların maddi yükünü, en az seviyelere kadar indirgemeye yarayan konut sigortası işlemi;  her yıl yenilenmesi gereken bir poliçedir.

Malatya Konut sigortası ile evinizi komple bir korumaya aldığınız gibi evinizde yer alan eşyaları dekorasyonu ve hatta değerli ziynet eşyalarınızı da koruma altına alabilirsiniz.

Sıddık Taş Sigorta olarak, Malatya konut sigortası işleminin ne kadar önem arz ettiğini biliyor ve aynı önemi, müşterilerimize gösteriyoruz.

Malatya konut Sigortası Hizmetleri Neleri Kapsar?

Malatya konut sigortası hizmetlerinde başarıyla yol olan Sıddık Taş Sigorta, yaşanacak herhangi bir kazada çıkan maddi zorluklara yönelik en iyi anlaşmaları gerçekleştirmektedir.

Tahmin edersiniz ki yaşanılan hadisenin kazanın getirdiği manevi yükler, maddi zararın önüne geçebilmekte ve bu gibi durumları düşünebilmek, konut sahiplerinin uğraşmaması gereken şeylerdir.

Biz de Sıddık Taş Sigorta olarak, bu durumun arkasında büyük bir destekçi oluyoruz ve sağladığımız özverili çalışmalar ile manevi yükünüze de dokunuşlar da bulunuyoruz. Malatya konut sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz konut sigortası işlemi;

 • Yaşayacağınız konut kazasında, yaşanan bedeni zararları,
 • Yaşayacağınız konut kazasında, oluşabilecek maddi zararları
 • Yaşanabilecek kazalarda konutunuz tam değerini,
 • Evinizdeki eşyaların değerlerini,
 • İzalasyon eksikliğine karşı,
 • Yangına karşı,
 • Depreme karşı,
 • Sel su, dahili su patlamasına karşı,
 • Fırtına, dumana karşı,
 • Komşularınızdan size ve sizden komşularınıza gelebilecek zararlara karşı,
 • Grev lokavt terör hareketlerine karşı,
 • Cam kırılmasına karşı,
 • Hırsızlığa karşı teminat altına alır.

Neden konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Özellikle şu konuya bir açıklık getirmeliyiz bence eviniz olmasa ne olur ? veya sorumuzu değiştirelim evinizi baştan yapacak kadar tadilata girmek zorunda olsanız ne olur ? Yaşadığımız hayat, artık ne yazık ki an ve an değişen olumlu / olumsuz bir çok hadiselerle dolu  ve bu durum bizi her an beklemediğimiz bir sürpriz ile karşılaşmamıza sebeb.

Bu durumlar, hiç beklenmedik anda çıkacak bir yangın, belki bir hırsızlık yada yoldan kim olduğu belli olmadan gelen bir taş parçası olabilir.  Hal böyleyken ve yaşanacak kazaların önüne geçemiyorken, yapılacak olan konut sigorta poliçesi, sizin kazadan önce değil ama kazadan sonraki destekçiniz oluyor. Bir konut sigortanızın olmadığını farz edelim; bu durum, belkide binlerce lira sizi zarara sokacak.

Hemde hiç durum ve imkanınız olmadığı halde böyle bir zorluğun içerisine düşmüş olacaksınız. Yada tam tersini düşünelim elinizde bir konut sigortası var ve başınıza gelebilecek herhangi bir olaya karşı her zaman yanınızda, evinizi su bastığında anında gelen ve evinizin hasarlı yerlerini ilk günkü gibi tamir eden onaran bol teminatlı bir sigorta.

Ya da konut sigortası yaptırmamak, yaşayacağınız kazalarındaki maddi meblağı, tek başınıza yüklenmenize sebebiyet verecektir. Bu gibi kaza durumlarının ne zaman yaşanacağını ve ne boyutta olduğunu öngöremediğiniz için, herhangi bir kazayı maddi olarak yüklenmek, konut sigortası kapsamında ödenen para miktarından çok daha fazlası olabilir.


Malatya konut Sigortasında Neden Sıddık Taş Sigorta?

Malatya konut Sigortası hizmetlerinde adını duyuran Sıddık Taş Sigorta, sağladığı sigorta maddeleri ile, müşterilerinin hem ceplerini hem de canlarını düşünüyor. Olası kazalardaki maddi boyutlarının önüne geçebilmek ve konut sigortası kapsamında hizmet alacağınız firmanın karşılığını iyi bir şekilde verebilmesi için, bugüne kadar müthiş bir çaba göstermektedir.

Firmamız kapsamında sağladığımız maddeler ile tüm müşterilerimize bugüne kadar keyifli anlaşmalar imzaladık ve sağladığımız tüm maddeleri yerine getirdik. Siz de böylesine profesyonel bir konut sigortası sahibi olmak istiyorsanız, tarafımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.