malatya nakliyat sigortası

Malatya Nakliyat Sigortası

Malatya nakliyat Sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz nakliyat sigortası da hizmet verdiğimiz sigorta konularından birisidir. Nakliyat sigortaları yasal olarak bir zorunluluk taşımamakla beraber, günümüz riskleri göz önüne alındığında adeta bir zaruriyet olarak önümüze çıkmaktadır.

Üretim yapan bir firma iseniz ürünlerinizin sağ salim müşterilerinize ulaşmasını elbette ki arzularsınız. Karşılaşabileceğiniz her türlü bu zararların maddi yükünü, en az seviyelere kadar indirgemeye yarayan nakliyat sigortası işlemi; sefer başı veya abonman olarak her yıl yenilenmesi gereken bir işlemdir.

Sıddık Taş Sigorta olarak, Malatya nakliyat sigortası işleminin ne kadar önem arz ettiğini biliyor ve aynı önemi, müşterilerimize gösteriyoruz.

Malatya nakliyat Sigortası Hizmetleri Neleri Kapsar?

Malatya nakliyat sigortası hizmetlerinde başarıyla yol olan Sıddık Taş Sigorta, yaşanacak herhangi bir olayda ortaya çıkan maddi zorluklara yönelik en iyi anlaşmaları gerçekleştirmektedir.

Tahmin edersiniz ki yaşanılan olayın getirdiği manevi yükler, maddi zararın önüne geçebilmekte ve bu gibi durumları düşünebilmek, müşterilerimizin uğraşmaması gereken şeylerdir.

Biz de Sıddık Taş Sigorta olarak, bu durumun arkasında büyük bir destekçi oluyoruz ve sağladığımız özverili çalışmalar ile manevi yükünüze de dokunuşlar da bulunuyoruz. Malatya nakliyat sigortası dahil, birçok alanda hizmet verdiğimiz nakliyat sigortası işlemi;

 

  • Aracın yaşayabileceği maddi zararları,
  • Trafik kazalarına karşı,
  • Yangına karşı,
  • Sel su deprem, doğal afetlere karşı,
  • Grev lokavt terör hareketlerine karşı,
  • Hırsızlığa karşı teminat altına alır.

 

Neden nakliyat Sigortası Yaptırmalıyım?

Genel olarak düşünecek olursak belki tüm mesainizi harcayarak ürettiğiniz ürünlerinizi güvenli olarak sağ salim müşterilerinize teslim etmek istersiniz. Fakat her işte olduğu gibi nakliyat konusunda da yaşanabilecek onca risk bir sır değil.

En basitinden yolda giden size ait yada nakliyat firmasına ait araç bir trafik kazası geçirebilir ve onca emeğiniz heba olabilir. Her gün belki defalarca izlediğimiz trafik kazaları sadece bir örnek. Nakliye aracında çıkabilecek bir yangın. Mola yerinde başına gelebilecek bir hırsızlık girişimi veyahut bir terör eylemi… bu ve benzeri sebebler ile mağdur olmuş onlarca firma bulunmakta. Olayın maddi taraflarından ziyade müşterilerinize karşı yaşacağınız mahcubiyetlerde cabası.

Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde özellikle malatya nakliyat sigortası sahibi olmak çok önemli. Zira bir anda tüm emekleriniz elinizden kayıp gidebilir. Böyle bir durumda nakliyat poliçeniz hemen yanınızda olacak ve yaşamış olduğunuz tüm maddi sıkıntıları en olabildiğince giderecektir.

Yapacağınız nakliyat sigortalarını seferlik düzenleyebileceğiniz gibi, eğer devamlı bir nakliyat işlemi içerisindeyseniz yıllık abonman nakliyat sigortaları da yapabilirsiniz.

Eğer araç sahibi iseniz aracınıza yıllık poliçe düzenleyebilir. Yok sadece emtia sahibi iseniz sadece emtianız için çok özel seçeneklerde bir nakliyat poliçesi de düzenleyebilirsiniz.

Nakliyat poliçesi kapsam olarak oldukça geniştir. Evinizi taşırken ev eşyalarınızdan, üretim yaptığınız ürünlere kadar bir çok şeyi nakliyat sigortası kapsamına almanız mümkündür.